Kasutustingimused

Kasutades portaali teelejatoots.ee (edaspidi nimetatud: portaal) ja registreerudes kasutajaks kinnitate, et olete tutvunud portaali kasutamise tingimustega ja olete nõus neid täielikult täitma.

Kui kasutustingimused ei ole Teie jaoks vastuvõetavad, palume portaali mitte kasutada.

Kasutustingimused kehtivad kõikide portaali külastajate, kasutajate ja Teele ja Toots OÜ (registrikood: 12806582) vaheliste õigussuhete kohta.

Portaal ei vastuta kasutajate omavaheliste kirjavahetuste sisu ja portaali kasutamisest tulenevate võimalike kahjude eest/ tagajärgede eest.

Portaali kasutajal on õigus teatada lehe administraatorit viivitamatult ebasobivast (alaosas “Piirangud” välja toodud) tegevusest mõne teise kasutaja poolt, mille järel portaali reegleid mitte järgiv kasutaja kustutatakse koheselt.

Portaali teenust pakutakse "nagu on" ja "nagu on saadaval" põhimõttel.

 

Kasutajaks registreerimine

Portaali kasutajaks registreerimiseks peate olema vähemalt 18-aastane.

Kasutajad tuvastatakse pangalingi abil, mistõttu saab igal inimesel olla portaalis vaid üks kasutajakonto.

Kasutaja ees- ja perekonnanime ei avalikustata. Anonüümsuse tagamiseks on kasutajal teiste kasutajatega suhtlemiseks õigus valida endale meelepärane kasutajanimi, mis peab vastama alaosas „Piirangud“ nimetatud põhimõtetele.

Kasutaja ei tohi avaldada kasutajakonto sisselogimise andmeid kolmandatele osapooltele.

Kasutajakonto loomisega annab kasutaja nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt portaali eesmärkidele.

 

Kasutajakonto

Portaali eesmärk on pakkuda võimalikult kvaliteetset teenust nii Teile kui ka teistele kasutajatele. Palume Teil enda kohta esitada tõeseid andmeid, olla suhtlemisel heatahtlik ja viisakas ning kasutada portaali eesmärgipäraselt.

Portaali teenuste kasutamiseks on vajalik ära täita ankeet ja laadida üles enda foto. Teistele kasutajatele on automaatselt nähtav vaid kasutajanimi, vanus, asukoht ja otsitava kaaslase vanusevahemik.

Kõik ankeedi vastused ja kasutaja üles laetud fotod on nähtavad portaali suhtesobitajale, kes kasutab andmeid kasutajale sobivate kaaslaste soovitamise eesmärgil.

Portaal garanteerib kasutajate isikuandmete ja ankeedis avaldatud info konfidentsiaalsuse.

Kasutaja tasub portaali kasutamise eest vastavalt portaali veebilehel toodud hinnakirjale.

Kui kasutaja konto blokeeritakse ajutiselt või kustutatakse alaosas „Piirangud“ nimetatud põhjustel, ei tagastata kasutajale teenuse eest makstud summat.

Mitteaktiivsed kasutajakontod, mille omanik ei ole kolme kuu jooksul teenust kasutanud ja selle eest tasunud, kustutatakse.

 

Piirangud

Portaalil on õigus eelnevalt ette hoiatamata ajutiselt blokeerida või kustutada kontod, mille kasutajad ei lähtu suhtlemisel portaali eesmärkidest, headest tavadest ja kehtivast seadusandlusest (ebatsensuursete väljendite kasutamine, solvavad, vaenu õhutavad või ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvavad postitused, kolmandate isikute huvide kahjustamine, isikuandmete või autoriõiguste kuritarvitamine, reklaamtekstide ja ahelkirjade edastamine, portaali kasutustingimuste eiramine jms).

Portaali külastamise tehnilised andmed

Portaali infosüsteemis säilitatavaid tehnilisi andmeid ei tehta isikustatud kujul kättesaadavaks kolmandatele isikutele. Kasutaja sessiooni identifitseerimiseks kasutatakse küpsiseid (cookies). Tehniliste andmetena säilitatakse:

  • kasutaja IP-aadress
  • kasutaja veebilehitseja identifikaator
  • portaali poole pöördumisele eelneva veebilehe URL
  • portaali lehekülje URL, mille poole kasutaja pöördus
  • autentimisviis ja -aeg
  • kasutaja elektrooniliseks tuvastamiseks vajalikud andmed (isikukood, ees- ja perekonnanimi).

 

Portaali tekstide ja fotode kasutamine

Portaalis avaldatud tekstide ja fotode autoriõigused kuuluvad Teele ja Toots OÜle (välja arvatud viidatud artiklid ja raamatud ning kasutajate isiklike kontodega seotud tekstid ja fotod).

Tekstide ja fotode kopeerimine ning levitamine on lubatud vaid Teele ja Toots OÜ kirjalikul nõusolekul, mille saamiseks palume kirjutada e-posti aadressil info@teelejatoots.ee.

Refereerimisel palume viidata allikale. Kui portaali tekste refereeritakse eksitavas kontekstis on portaali administraatoril õigus nõuda teabe korrigeerimist või viite eemaldamist.

 

Kasutustingimuste muudatused

Portaalil on õigus kasutustingimusi muuta igal ajal.

Tingimustega mitte nõustumisel palume portaali kasutamine lõpetada.

 

preload images preload images preload images